واحدهای سازمانی

واحدهای سازمانی:

 

وجوه صدقات از جمله منابع اصلی تأمین کننده هزینه های خانواده های نیازمند محسوب میگردد.

واحدهای تشکیل دهنده :

  1. معاونت صدقات متشکل از واحدهایی ست که هر کدام وظایف مربوط به خود را برعهده دارند، از جمله :
  2. واحد توزیع صندوق های صدقات
  3. واحد اعزام امانت داران
  4. واحد اداری متشکل از بخش های فعال سازی، کلیدداری، بازرسی، پیگیری و رایانه 

 درخواست صندوق :

شما خیراندیشان می توانید ضمن تماس با شماره 55490309 درخواست ارسال صندوق را ثبت نمائید، و پس از هماهنگی های لازم با شما، در سریع ترین زمان، صندوق صدقات این انجمن برای شما ارسال خواهد شد. 

جمع آوری وجوه صندوق :

جمع آوری وجوه صندوق های صدقات این خیریه صرفا توسط آقایان انجام میگیرد که دارای لباس فرم و کارت شناسایی معتبر این انجمن بوده و هر 45 روز یکبار به نشانی شما مراجعه و وجوه صندوق را در حضور شما شمارش و قبض آنرا تقدیم می نمایند .

از دارندگان صندوق صدقات انجمن خیراندیشان پارسا تقاضا داریم:

از تحویل صندوق این انجمن به کارکنان سایر خیریه ها خودداری و در صورت تغییر نشانی با ما تماس حاصل فرمائید.

تلفن واحد صدقات: 55490309

 

انجمن خیراندیشان پارسا به عنوان یک تشکیلات دارای فعالیت های متنوع و برخوردار از نیروهای انسانی متعدد که در سطحی گسترده، به تعداد کثیری از هموطنان، خدمات و تسهیلات ارائه می نماید طبعاً متشکل از بخش های مختلف سازمانی می باشد که معاونت مالی و اداری یکی از آنهاست.   

به طور یقین، هرگونه اقدام موثر و موفقیت آمیز انجمن خیراندیشان پارسا به یمن حمایت های خیرخواهانه ی شما هموطنان خیراندیش میسر شده است. این خیریه مفتخر است که از طریق رابطین فعال در معاونت جذب حمایت های مردمی توانسته با آن دسته از نیکوکاران که داوطلب همکاری بوده اند ارتباط مستمر برقرار نماید و از طریق شفاف سازی روند امور، کمک های ارزنده ی ایشان را به دست خانواده های نیازمند و بی سرپرست واجد شرایط برساند. 

با توجه به محدودیت تعداد خیریه ها و خیرین نیکوکار در روستاها و مناطق محروم، عملاً بخش زیادی از خانواده های نیازمند امکان رفع احتیاجات ضروری خویش را ندارند. این در حالیست که در مناطق محروم،به دلیل فقدان فرصت های شغلی کافی، آسیب های اجتماعی جبران ناپذیری به تک تک اعضاء خانواده های نیازمند وارد می گردد. در همین راستا علاوه بر فعالیت در استان تهران، انجمن خیراندیشان پارسا توجه ویژه ای به خانواده های نیازمند ساکن روستاها و مناطق محروم دارد و هم اکنون در دو دفتر نمایندگی مددکاری در استان اردبیل (شهر فخرآباد) و استان آذربایجان شرقی (شهر آچاچی)  در زمینه های درمان بیماران، تأمین جهیزیه نوعروسان، اعطای کمک هزینه تحصیلی، حمایت های معیشتی، توانمندسازی و فراهم کردن شرایط خود اشتغالی از طریق اعطای دام، طیور و دار قالی و ... فعالیت و خدمات ارائه می نماید.

 

با واحد روابط عمومی انجمن خیراندیشان پارسا از راه های ذیل همراه باشید:

شماره همراه :  09120271700

کانال تلگرام :  kheyrandishanparsa@      

 

واحد مددکاری انجمن خیر اندیشان پارسا برای هر متقاضی کمک، از هر طریقی که با انجمن آشنا شده باشد، ابتدا فرم پذیرش تکمیل و پس از تحقیقات حضوری از محل سکونت قبلی و فعلی وی، و به استناد گزارشات تنظیم شده نیاز سنجی نموده و کمک ها، خدمات و تسهیلات متناسب با احتیاجات مددجو را ارائه می نماید.  در ضمن از خانواده های نیازمند که به صورت دائمی تحت حمایت قرار دارند همواره بطور سر زده و بدون هماهنگی تحقیقات حضوری به عمل می آید تا همواره افراد واجد شرایط بتوانند از حمایت برخوردار شوند. 

جهت کسب اطلاع از نوع و میزان نیاز مددجویان اعم از هزینه های درمان، تحصیل، جهیزیه و ... با واحد مددکاری انجمن از طریق شماره همراه 09 96 893 0910  تماس حاصل فرمایید.

در شرایط اقتصادی کنونی، تأمین اقلام جهیزیه برای اکثر هموطنان بسیار سخت می باشد و در مورد خانواده های بی سرپرست و کم درآمد بعضاً به یک معضل لاینحل تبدیل میگردد. در همین راستا انجمن خیراندیشان پارسا از بدو تأسیس تا کنون توجه ویژه ای به این مقوله داشته و با همیاری حامیان خیراندیش توانسته خدمات ارزنده ای به خانواده های نیازمند واجد شرایط ارائه نماید.